MASÁŽE

Klasická masáž

Pocítite úľavu už po prvej masáži


Masáž Vám pomôže pri ťažkostiach a nežiadúcich stavoch ako je bolesti hlavy, šije, bolesti medzi lopatkami, od tŕpnutia rúk, od bolesti v krížovej oblasti, v okolí panvy, "vystreľovaniu" do nôh, chodidiel atď. 

Kombinujem v nej rôzne masážne techniky a hmaty presne podľa potreby a stavu v akom sa Váš svalový aparát nachádza. Cieľom je zvýšenie funkčnej zdatnosti, odstránenie únavy, celkovej spokojnosti a liečenie. 

Masáž vždy patrila medzi výborné regeneračné či relaxačné prostriedky a preto si doprajte pre Vaše telo potrebný oddych. Po masáži sa budete cítiť uvoľnene, pohodlne a spokojne. 


Klasická masáž Banská Bystrica
Klasická masáž Banská Bystrica

"Masáž vždy patrila medzi výborné regeneračné prostriedky. Po masáži sa budete cítiť uvoľnene, pohodlne a spokojne."


Masáž pre tehotné Banská Bystrica
Masáž pre tehotné Banská Bystrica

Masáž pre tehotné

Pomôže Vám zmierniť bolesti a uvoľniť stuhnuté svalstvo.


Masáž v tehotenstve je tak isto mojou špecializáciou už 6 rokov. Mimoriadne citlivo, pokojne a s prehľadom pracujem práve s budúcimi mamičkami. Tehotenstvo je nádherné obdobie, na ktoré budete s radosťou spomínať. Rastúce bruško ovplyvňuje držanie tela a svaly sa dostávajú do iných polôh ako boli dlhodobo zvyknuté, sú viac namáhané a to sa môže prejavovať bolesťami chrbta. 

Masáž Vám pomôže zmierniť tieto bolesti a uvoľniť stuhnuté svalstvo. 

Doprajte si potrebnú dávku uvoľnenia a relaxácie, ktorú si užijete aj so svojim ešte nenarodeným bábätkom. " Venujte pozornosť svojmu telu a vyhraďte si čas na starostlivosť o seba. Práve dotyky a masáže sú pre nastávajúce mamičky veľmi dôležité."


Čokoládová masáž

Zmyselná vôňa kakaa podporí tvorbu hormónov šťastia, ktorým vďačíme za lepší vnútorný pocit


Čokoláda a káva nie sú iba skvelými pochúťkami, ktoré nás zásobujú úžasnou energiou a dodávajú nám dobrú náladu, ale v kombinácií s masážou a peelingom dokážu perfektne vyhladiť, zjemniť a zdetoxikovať pokožku, ktorá ostane neodolateľne hebká a nádherne voňavá.  

Látky, ktoré čokoláda obsahuje, nám navodzujú dobrú náladu, uvoľňujú stres po náročných dňoch, pôsobia upokojujúco a majú omladzujúci účinok.

Okrem toho, že doprajeme nášmu telu a mysli relax, s čokoládou starneme pomalšie.

Čokoládová masáž Banská Bystrica
Čokoládová masáž Banská Bystrica

"Doprajte svojmu telu exkluzívny relax a zahaľte ho do jemného čokoládového závoja, ktorý vašej pokožke určite zachutí!"


Lávové kamene Banská Bystrica
Lávové kamene Banská Bystrica

Lávové kamene

Pocíťte silu tepla prírodného živlu a vychutnajte si sálajúce teplo a nový prítok energie


Táto masáž je jedinečnou súhrou prírody a ľudského tela pri ktorej Vám prechádzam po tele rozohriatym klzkým kameňom a Vy cítite teplo, úľavu, pocit blaha, pohodu a uvoľnenie celého tela. Pri masáži sa na svaly pôsobí nie len tlakom ale aj teplom. Teplo uvoľňujúce sa z kameňov spolu s pôsobením masáže pomáha: uvoľniť svalstvo, zlepšiť metabolizmus, krvný obeh, upokojiť bolestivé miesta na tele, lepšie uvoľniť svalové spazmy, nabudiť samoliečiace schopnosti organizmu.

Liečba darmi zeme patrí k prirodzenej, účinnej a príjemnej terapii, ktorá pozitívne vplýva rovnako na telo, ako aj na dušu. "Liečba darmi zeme patrí k prirodzenej, účinnej a príjemnej terapii, ktorá pozitívne vplýva rovnako na telo, ako aj na dušu.."


Medová masáž

Pri medovej masáži pôsobí liečivá sila včelieho medu cez pokožku na organizmus.


Medová masáž oživuje celý organizmus, svojim detoxikačným pôsobením oslobodzuje organizmus od usadenín, ktoré sa v ňom nahromadili v priebehu života. Med z vás doslova "vysaje" všetky škodlivé nečistoty, usadeniny a jedy, ktorými sme svoje telo "kŕmili". 


Prostredníctvom pumpovacích pohybov rúk sa najskôr z hĺbky telesných tkanív vysajú usadeniny a po tejto očiste, sa organizmu dodajú látky, ktoré dávajú medu tak veľké liečivé účinky.

Medová masáž Banská Bystrica
Medová masáž Banská Bystrica

"Tekuté zlato alebo všeliek má omladzujúce účinky, zvláčňuje a vyživuje pokožku, zbaví Vaše telo toxínov."


OBJEDNAJTE SA

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok 10:00 - 18:00

Podľa objednávok

Sobota - Nedeľa - Zatvorené

0908 557 981

Prevádzka

Horná 65A, "Porges Palota"

5. poschodie, výťah A (po pravej strane),

oproti OD Prior, 

Banská Bystrica