MASÁŽE

Klasická masáž

Pocítite úľavu už po prvej masáži


Masáž Vám pomôže pri ťažkostiach a nežiadúcich stavoch ako je bolesti hlavy, šije, bolesti medzi lopatkami, od tŕpnutia rúk, od bolesti v krížovej oblasti, v okolí panvy, "vystreľovaniu" do nôh, chodidiel atď. 

Kombinujem v nej rôzne masážne techniky a hmaty presne podľa potreby a stavu v akom sa Váš svalový aparát nachádza. Cieľom je zvýšenie funkčnej zdatnosti, odstránenie únavy, celkovej spokojnosti a liečenie. 

Masáž vždy patrila medzi výborné regeneračné či relaxačné prostriedky a preto si doprajte pre Vaše telo potrebný oddych. Po masáži sa budete cítiť uvoľnene, pohodlne a spokojne. 


Klasická masáž Banská Bystrica
Klasická masáž Banská Bystrica

"Masáž vždy patrila medzi výborné regeneračné prostriedky. Po masáži sa budete cítiť uvoľnene, pohodlne a spokojne."


Masáž pre tehotné Banská Bystrica
Masáž pre tehotné Banská Bystrica

Masáž pre tehotné

Pomôže Vám zmierniť bolesti a uvoľniť stuhnuté svalstvo.


Masáž v tehotenstve je tak isto mojou špecializáciou už 6 rokov. Mimoriadne citlivo, pokojne a s prehľadom pracujem práve s budúcimi mamičkami. Tehotenstvo je nádherné obdobie, na ktoré budete s radosťou spomínať. Rastúce bruško ovplyvňuje držanie tela a svaly sa dostávajú do iných polôh ako boli dlhodobo zvyknuté, sú viac namáhané a to sa môže prejavovať bolesťami chrbta. 

Masáž Vám pomôže zmierniť tieto bolesti a uvoľniť stuhnuté svalstvo. 

Doprajte si potrebnú dávku uvoľnenia a relaxácie, ktorú si užijete aj so svojim ešte nenarodeným bábätkom. " Venujte pozornosť svojmu telu a vyhraďte si čas na starostlivosť o seba. Práve dotyky a masáže sú pre nastávajúce mamičky veľmi dôležité."


Čokoládová masáž

Zmyselná vôňa kakaa podporí tvorbu hormónov šťastia, ktorým vďačíme za lepší vnútorný pocit


Čokoláda a káva nie sú iba skvelými pochúťkami, ktoré nás zásobujú úžasnou energiou a dodávajú nám dobrú náladu, ale v kombinácií s masážou a peelingom dokážu perfektne vyhladiť, zjemniť a zdetoxikovať pokožku, ktorá ostane neodolateľne hebká a nádherne voňavá.  

Látky, ktoré čokoláda obsahuje, nám navodzujú dobrú náladu, uvoľňujú stres po náročných dňoch, pôsobia upokojujúco a majú omladzujúci účinok.

Okrem toho, že doprajeme nášmu telu a mysli relax, s čokoládou starneme pomalšie.

Čokoládová masáž Banská Bystrica
Čokoládová masáž Banská Bystrica

"Doprajte svojmu telu exkluzívny relax a zahaľte ho do jemného čokoládového závoja, ktorý vašej pokožke určite zachutí!"


Lávové kamene Banská Bystrica
Lávové kamene Banská Bystrica

Lávové kamene

Pocíťte silu tepla prírodného živlu a vychutnajte si sálajúce teplo a nový prítok energie


Táto masáž je jedinečnou súhrou prírody a ľudského tela pri ktorej Vám prechádzam po tele rozohriatym klzkým kameňom a Vy cítite teplo, úľavu, pocit blaha, pohodu a uvoľnenie celého tela. Pri masáži sa na svaly pôsobí nie len tlakom ale aj teplom. Teplo uvoľňujúce sa z kameňov spolu s pôsobením masáže pomáha: uvoľniť svalstvo, zlepšiť metabolizmus, krvný obeh, upokojiť bolestivé miesta na tele, lepšie uvoľniť svalové spazmy, nabudiť samoliečiace schopnosti organizmu.

Liečba darmi zeme patrí k prirodzenej, účinnej a príjemnej terapii, ktorá pozitívne vplýva rovnako na telo, ako aj na dušu. "Liečba darmi zeme patrí k prirodzenej, účinnej a príjemnej terapii, ktorá pozitívne vplýva rovnako na telo, ako aj na dušu.."


OBJEDNAJTE SA

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok 10:00 - 18:00

Podľa objednávok

Sobota - Nedeľa - Zatvorené

0908 557 981

Prevádzka

Horná 65A, "Porges Palota"

5.poschodie, blok A, výťah A (po pravej strane),

historická budova, oproti OD Prior, 

Banská Bystrica